Kosár
Jelenleg nincs más termék a kosaradban
metaloBox JUMBO 3/12 PLEXI Plexiajtós értékmegőrző szekrény 12 rekeszes
JUMBO 3/12 PLEXI
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
897 462 Ft
Adóval együtt
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
| Magasság | 1800 mm |
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 500 mm |
| Lábmagasság | 120 mm |
| Súly | 49,44 kg |
| Rekeszek száma | 12 db |
| Rekeszek mérete (magxszélxmély) | 402x400x500 mm |
| Alapanyag | I. osztályú acéllemez |
| Alapszín | RAL 7035 / világosszürke |
| Festés | elektrosztatikus szinterezés / porszórás |
| Termékkód | JUMBO 3/12 PLEXI |
| A hagyományostól eltérő tágas rekeszekben biztonságban tudhatja értékeit, a plexiajtónak köszönhetően könnyedén áttekinthető a tartalma, ezáltal mindenki hamar rátalál a holmijára. Az üzemeltetés is könnyedén áttekintheti a nap végén a rekeszek tartalmát, rengeteg időt megspórolva ezzel. | |