Kosár
Jelenleg nincs más termék a kosaradban
metaloBox FIRE FILE 3 Tűzálló függőmappatároló szekrény 3 fiókkal
FIRE FILE 3
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
755 447 Ft
Adóval együtt
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
| Magasság | 1233 mm |
| Szélesség | 545 mm |
| Mélység | 653 mm |
| Súly | 150 kg |
| Fiókok száma | 3 db |
| Fiókok teherbírása | 50 kg |
| Alapanyag | I. osztályú acéllemez |
| Alapszín | RAL 7035 / világosszürke |
| Festés | elektrosztatikus szinterezés / porszórás |
| Termékkód | FIRE FILE 3 |
| A legtöbb iroda nélkülözhetetlen kelléke a függőmappa-tároló szekrény, amelyben praktikusan és kényelmesen lehet tárolni az iratokat. Emellett a legtöbb iroda életében az is fontos szempont, hogy a legextrémebb körülmények között se semmisüljön meg néhány fontos irat. FIRE FILE termékcsaládunk erre kínál megoldást: az EN 15659 szabvány szerinti 60 perces tűzállósága a biztosíték arra, hogy iratai a legnagyobb biztonságban vannak. Kétféle méretének köszönhetően pedig valóban olyat választhat, amelyre szükség van. | |