Kosár
Jelenleg nincs más termék a kosaradban
metaloBox FILE 2 Függőmappa-tároló szekrény 2 fiókkal
FILE 2
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
122 377 Ft
Adóval együtt
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
| Magasság | 733 mm |
| Szélesség | 433 mm |
| Mélység | 590 mm |
| Súly | 28,5 kg |
| Fiókok száma | 2 db |
| Alapanyag | I. osztályú acéllemez |
| Alapszín | RAL 7035 / világosszürke |
| Festés | elektrosztatikus szinterezés / porszórás |
| Termékkód | FILE 2 |
| A függőmappa szekrények lelke a jól működő és stabil fiókok. Ha a fiókok szorulnak, gyengék, teher alatt meghajlanak, nehezen záródnak, vagy nehezen nyílnak, akkor oda a hatékony és élvezetes munkavégzés. A FILE fiókok teljes terhelés mellett is halkan és könnyen nyithatóak, zárhatóak. Minden mappa könnyen hozzáférhető vagy visszahelyezhető, mert a fiókok 100%-ig kihúzhatóak. A szekrény minden fiókja egyetlen központi zárral nyitható / zárható. Alapárban jár Önnek a borulás elleni védelem, azaz egyszerre csak egy fiók húzható ki, így elkerülhetőek a kellemetlen meglepetések. Válasszon Ön is a FILE szekrények közül és tegye munkáját szó szerint gördülékennyé! | |