Kosár
Jelenleg nincs más termék a kosaradban
metaloBox TRANSP POISON Betekintő ablakos vegyszer és méregtároló szekrény
transp poison
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
701 779 Ft
Adóval együtt
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
| Magasság | 1950 mm |
| Szélesség | 930 mm |
| Mélység | 500 mm |
| Súly | 72,1 kg |
| Tálcák száma | 4 db |
| Alapanyag | I. osztályú acéllemez |
| Alapszín | RAL 7035 / világosszürke |
| Festés | elektrosztatikus szinterezés / porszórás |
| Termékkód | TRANSP POISON |
| Ideális megoldás vegyszerek, tisztítószerek tárolására, a betekintő ablak pedig biztosítja a szekrényekben tárolt eszközök átláthatóságát. | |