Kosár
Jelenleg nincs más termék a kosaradban
metaloBox TOOL PERFWALL-2/3D Profi szerszámszekrény 2 polccal és 3 fiókkal
tool perfwall-2/3d
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
788 588 Ft
Adóval együtt
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
| Magasság | 1950 mm |
| Szélesség | 1044 mm |
| Mélység | 625 mm |
| Súly | 14 kg |
| Polcok száma | 2 db |
| Teherbírás polconként | 100 kg |
| Fiókok száma | 3 db |
| Fiókok teherbírása | 70 kg |
| Alapanyag | I. osztályú acéllemez |
| Alapszín | RAL 7035 / világosszürke |
| Festés | elektrosztatikus szinterezés / porszórás |
| Termékkód | TOOL PERFWALL-2/3D |
| Perforált fallal szerelt szekrényünk a profi megoldás, ha szerszámait és a hozzá tartozó nagyobb eszközöket egy helyen, kényelmesen szeretné tárolni. A 8-féle változatban rendelhető szekrények rendelkeznek minden olyan tulajdonsággal, ami a hatékony munkához nélkülözhetetlen. Választhatja fiókkal, vagy fiók nélkül, de egy biztos: TOOL szekrényeinkben nem fog csalódni. | |