Kosár
Jelenleg nincs más termék a kosaradban
metaloBox PROFI 1950/1000/3 Fiókos nagyteherbírású szerszámszekrény 3 fiókkal
PROFI 1950/1000/3
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
715 774 Ft
Adóval együtt
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
| Magasság | 1950 mm |
| Szélesség | 1044 mm |
| Mélység | 625 mm |
| Súly | 132 kg |
| Polcok száma | 4 db |
| Teherbírás polconként | 100 kg |
| Fiókok száma | 3 db |
| Fiókok teherbírása | 70 kg |
| Alapanyag | I. osztályú acéllemez |
| Alapszín | RAL 7035 / világosszürke |
| Festés | elektrosztatikus szinterezés / porszórás |
| Termékkód | PROFI 1950/1000/3 |
| Könnyen gördülő, jól terhelhető fiókjai az apróbb eszközök rendezett tárolására kínálnak megoldást, míg a 100 kg-ig terhelhető polcokon a nagyobb szerszámok, alkatrészek biztonságos tárolására van lehetőség. | |