Kosár
Jelenleg nincs más termék a kosaradban
metaloBox EXPERT OPEN C-48 Ajtó nélküli tárolódobozos szekrény 48 dobozzal
EXPERT OPEN C-48
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
621 644 Ft
Adóval együtt
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
| Magasság | 1980 mm |
| Szélesség | 1000 mm |
| Mélység | 420 mm |
| Súly | 70 kg |
| Polcok száma | 8 db |
| Teherbírás polconként | 50 kg |
| Alapanyag | I. osztályú acéllemez |
| Alapszín | RAL 7035 / világosszürke |
| Festés | elektrosztatikus szinterezés / porszórás |
| Termékkód | EXPERT OPEN C-48 |
| Dobozos tárolószekrényünk ajtó nélküli verziója még több helyet spórol és még praktikusabban használható. Kis helyen is kényelmesen elfér, és az eszközök még gyorsabban elérhetőek. Felejtse el a felesleges időpocsékolást, és gyorsítsa fel kollégái munkáját. | |