Kosár
Jelenleg nincs más termék a kosaradban
metaloBox EXPERT D-51 Tárolódobozos szekrény 51 dobozzal
EXPERT D-51
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
738 689 Ft
Adóval együtt
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
| Magasság | 1980 mm |
| Szélesség | 1000 mm |
| Mélység | 420 mm |
| Súly | 70 kg |
| Polcok száma | 9 db |
| Teherbírás polconként | 50 kg |
| Alapanyag | I. osztályú acéllemez |
| Alapszín | RAL 7035 / világosszürke |
| Festés | elektrosztatikus szinterezés / porszórás |
| Termékkód | EXPERT D-51 |
| EXPERT dobozos szekrényünk megszünteti a rendetlenséget! 5 féle standard berendezéssel rendelhető, a kombinációk kialakítása során 4 dobozméretet használtunk. A dobozokban gyártási, összeszerelési folyamathoz szükséges alkatrészek, csavarok stb. tárolhatóak rendezett módon, zárható szekrényben. Az EXPERT-tel minden azonnal kéznél van, semmi sem veszhet el. | |