Kosár
Jelenleg nincs más termék a kosaradban
metaloBox PROJECT 4 Hosszúajtós öltözőszekrény 4 rekeszes
PROJECT 4
Elérhetőség: 2-3 munkanap
2-3 munkanap:A termék nincs raktáron, várhatóan ennyi a szállítási ideje.
264 719 Ft
Adóval együtt
| Ajtófestés | Érdeklődjön |
| Elérhető színek | Bézs |
| Narancs | |
| Sárga | |
| Piros | |
| Kék | |
| Türkiz | |
| Zöld |
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
| Magasság | 1800 mm |
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 500 mm |
| Lábmagasság | 120 mm |
| Súly | 56,8 kg |
| Rekeszek száma | 4 db |
| Rekeszek szélessége | 300 mm |
| Alapanyag | I. osztályú acéllemez |
| Alapszín | RAL 7035 / világosszürke |
| Festés | elektrosztatikus szinterezés / porszórás |
| Termékkód | PROJECT 4 |
| A legelfogadottabb, legelterjedtebb megoldás! Ebben az öltözőszekrényben mindennek megvan a helye, kényelmesen elhelyezhetők a kabátok, táskák, cipők. Tökéletes kivitelű öltözőszekrény, ezért azoknak a partnereinknek ajánlom, akik hosszú távon, kényelmesen szeretnék megoldani a dolgozók öltözködési gondjait. | |