DÖNGÖLŐGÉP ENAR PH70E
Szállítással kapcsolatos információk
Partnereink
Szállítási idő
Munkanapokon: reggel 8 és 17 óra között
ENAR PH70E DÖNGÖLŐGÉP
4 ütemű benzin- vagy dízelmotorral.
Könnyű és kopásálló talp az optimális talajtömörítés érdekében.
Könnyedén használható gázkar, ütés elleni védelemmel.
Robusztus és ergonomikus fogantyú beépített kerekekkel a könnyű mozgatás érdekében.
Különleges hőkezeléssel készült alumínium szerkezeti elemek.
Speciális motor védelem.
A frekvencia, a rendkívüli ütőerő és a nagy talpszélesség, lehetővé teszi különböző típusú talajok tömörítését.
Különösen ajánlott csatornák, és egyéb keskeny munkaterületeken való munkákhoz.
Háromszintes légszűrő (3S):
• Az 1S megszűri a nehezebb porszemcséket.
• A 2S megállítja a nagyobb szemcséket.
• A 3S pedig a kisebb és finomabb szemcsék megszűrésével fejezi be a szűrési folyamatot.
Opcionálisan rendelhető:
- Fordulatszámmérő, üzemóra számlálóval.
- Légszűrő telítettségérzékelő, amely lehetővé teszi az optimális karbantartást, ami jelentősen növeli a motor élettartamát.
| Motor típusa: | HONDA GX120RT |
| Motor teljesítménye: | 4 LE |
| Talpméret (h*sz): | 332 x 280 cm |
| Ütőerő: | 1540 kg |
| Tömörítési erő: | 15 kN |
| Ütésszám: | 650 (1/perc) |
| Ugrási magasság: | 70 mm |
| Tömörítési teljesítmény: | 210 m2 |
| Méretek (h*sz*m): | 770 x 398 x 1038 mm |
| Nettó súly (üzemanyag nélkül): | 73 kg |
